Hlavni menu.png

AKTUALITY

Kontakt na nás

Kontakt na nás

ZÁJMOVÉ CENTRUM BUBLINKA 
Lucie Hrdličková
IČO: 00719404
Tel.: +420 722 732 626
Email: zcbublinka@vesele.info
Adresa: Ústí nad Labem - Centrum
......................................................................................................................
PERSONÁL, KTERÝ SE S LÁSKOU STARÁ O VAŠE RATOLESTI A DĚTI :)
Asistentka Nikola- ,, Miluju děti, mám k nim hezký vztah. Je pro mě důležité, aby děti měly správnou výchovu, protože jsou naše budoucnost a náš odkaz. Velmi ráda je připravuji na život a zároveň je učím všemu, co je potřeba k prožití šťastného dětství. Mám mnoholeté zkušenosti s hlídáním dětí i ve větším počtu a to i přes noc. Vaše děti pro mě jsou motivací k zlepšení jejich dosavadních dovedností a zdokonalování jejich schopností." 
Učitelka/Lektorka Lucie- ,, Děti jsou pro mě vším. Málo kdo umí pochopit jejich svět a přijmout jej za svůj. Já to dokážu a jsem za to velmi ráda. Řekla bych, že je to ten nejhlavnější důvod, proč mě děti mají tak rády. Každě dítě má své individuální potřeby a já se jim přizpůsobuji, jak nejlépe umím. Dokážu si s dětmi hrát, vést je a umím se s nimi smát. Jsem jako ony a za to je miluji, a ony mě. Vaše děti jsou pro mě radost ze života a jsem vděčná, že mohu být jejich součástí." 
Pomocná Asistentka Andrea - ,, Hezký vztah k dětem máme v rodině již po generace. Ráda s dětmi tvořím a učím je kreativitě. Mám zkušenosti s příměstskými tábory a hlídáním dětí. Nejkrásnější je vidět dítě, jak má stálý úsměv na tváři. Největší odměnou pro mě je, když jsou děti spokojené a šťastné. Protože je důležité, aby děti měly kladný vztah k životu."
ZÁJMOVÉ CENTRUM BUBLINKA SE PRO VÁS OTVÍRÁ DUBEN / KVĚTEN 2016! TĚŠÍME SE NA VÁS!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one